GJB599 I series
GJB599 I series
| Parameter | Value |
|---|---|
| Salt Spray | 1000h |
| Insulation Resistance | ≥5000MΩ |
| Withstand Voltage | 2300V |
| Mechanical Life | 500 cycles |
| Operating Temperature | - 65℃ ~ +200℃ |
| Vibration | 10Hz ~ 2000Hz, 294m/s² |
| Shock | 3 ms duration, 300 g peak acceleration |