GJB599 III series
GJB599 III series
| Parameter | Value |
|---|---|
| Salt Spray | 1000h |
| Insulation Resistance | ≥5000MΩ |
| Withstand Voltage | 2300V |
| Mechanical Life | 500 cycles |
| Operating Temperature | - 65℃ ~ +200℃ |
| Vibration | 100Hz ~ 1000Hz, 5g²/Hz |
| Shock | 3 ms duration, 300 g peak acceleration |