XCF series
XCF series
| Parameter | Value |
|---|---|
| Working height | 30000m |
| Insulation Resistance | ≥500MΩ |
| Withstand Voltage | 1000V |
| Mechanical Life | 1000 cycles |
| Operating Temperature | - 55℃ ~ +200℃ |
| Vibration | 10Hz ~ 2000Hz, 196m/s² |
| Shock | Acceleration: 980 m/s² |
| Parameter | Value |
|---|---|
| Working height | 30000m |
| Insulation Resistance | ≥500MΩ |
| Withstand Voltage | 1000V |
| Mechanical Life | 1000 cycles |
| Operating Temperature | - 55℃ ~ +200℃ |
| Vibration | 10Hz ~ 2000Hz, 196m/s² |
| Shock | Acceleration: 980 m/s² |