J24H micro Series

J24H micro Series
| Parameter | Value |
|---|---|
| Operating Temperature | - 55℃ ~ +125℃ |
| Vibration | 10~2000Hz, 196m/s² |
| Shock | 980m/s² |
| Rated Current | 3A |
| Contact Resistance | ≤10mΩ |
| Insulation Resistance | ≥1000MΩ |
| Dielectric Withstand Voltage | 1000V |
| Mechanical Life | 500 cycles |