J29A micro Series

J29A micro Series
| Parameter | Value |
|---|---|
| Operating Temperature | - 55℃ ~ +125℃ |
| Vibration | 10~2000Hz, 147m/s² |
| Shock | 1200m/s², 6ms |
| Rated Current | 5A |
| Contact Resistance | ≤10mΩ |
| Insulation Resistance | ≥5000MΩ |
| Dielectric Withstand Voltage | 1500V |
| Mechanical Life | 500 cycles |