J30J/X series

J30J/X series
| Parameter | Value |
|---|---|
| Operating Temperature | - 55℃ ~ +125℃ |
| Vibration | 10Hz ~ 2000Hz, 196m/s² |
| Shock | 735m/s², 11ms |
| Rated Current | 3A |
| Contact Resistance | ≤ 10mΩ |
| Insulation Resistance | ≥ 5000MΩ (500VDC) |
| Dielectric Withstand Voltage | 800V |
| Mechanical Life | 20000 cycles |
| Salt Spray | 48h |